Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Komvux Österåker

Marjan Banstansiar
Rektor Komvux, SFI, Lärvux
marjan.bastansiar@osteraker.se
08-540 817 05

Annika Svahn
Expeditionen
annika.svahn@osteraker.se
08-540 817 01
Expedition- och telefontid:
Måndag – onsdag klockan 9.00 – 11.00, 13.00 – 15.00
Torsdag klockan 9.00 – 11.00 och fredag 9.00 – 10.00

Katarina Brate
Studie- och yrkesvägledare
katarina.brate@osteraker.se
08-540 817 03
Telefontid:
Måndag 14.00 – 15.00
Torsdag-Fredag 9.00 – 10.00
Ingen Drop-In tid under hösten. Boka besök

Anna Håkansson
Förstelärare Gy 
anna.hakansson@osteraker.se
08-540 817 06
Telefontid: Onsdagar 10.00-11.00, Fredagar från 1/3 13.00-14.00

Elin Jansson
Lärare Gy
elin.jansson@osteraker.se
08-540 817 06
Telefontid: Tisdagar 14.00-15.00

Ulrika Samuelsson
Förstelärare Gy
ulrika.samuelsson@osteraker.se
08-540 817 78 
Telefontid: Onsdagar 10.00-11.00

Karin Stelin-Nilsson
Lärare Gy
karin.stelin-nilsson@osteraker.se
08-540 817 78
Telefontid: Tisdagar 10.00-11.00 från 5/3

Anna-Maria Åkergården
Lärare Gy
anna-maria.akergarden@osteraker.se
  08-540 817 78
Telefontid: Tisdagar 12.30-13.30

Magedi Elhodaiby
Lärare/ studiehandledare SFI
magedi.elhodaiby@osteraker.se


Dragana Vujanic Eriksson
Förstelärare SFI, Gr
dragana.vujanic-eriksson@osteraker.se
08-540 817 04

Ann-Charlotte Gabrielsson
Lärare Gy
anne-charlotte.gabrielsson@osteraker.se
08-540 817 78

 

Redaktör:
Annika Svahn

Senast uppdaterad:
fredag 15 januari 2021