Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Personal på Skärgårdsstadsskolan

Kontaktuppgifterna nedan är sorterade på efternamn. Kontakta oss om du har frågor.

 

A - E

F - L

F

Folcke, Charlotta charlotta.folcke@osteraker.se

Fridström, Tomas tomas.fridstrom@osteraker.se 


G

Grahn, Djamilla djamilla.grahn@osteraker.se

Gustafsson, Sofia sofia.gustafsson@osteraker.se


H

Hake, Stina stina.hake@osteraker.se (Föräldraledig)

Hansson, Katarina katarina.hansson@osteraker.se

Henriksson, Malin malin.henriksson@osteraker.se

Holgersson, Karolina karolina.holgersson@osteraker.se

Håkansson, Ulrika ulrika.hakansson@osteraker.se


J

Jakobsson, Fredrik fredrik.jakobsson@osteraker.se

Johnson, Gabrielle gabrielle.johnson@osteraker.se (Föräldraledig)

Jäderberg, Johanna johanna.jaderberg@osteraker.se


K

 

Karlsson, Ingalill ingalill.karlsson@osteraker.se

Kask, Ann Charlotte ann-charlotte.kask@osteraker.se

Kassman,Oscar oscar.kassman@osteraker.se

Kerstin, Kempe kersit.kempe@osteraker.se


L

Lunde, Karin karin.lunde@osteraker.se

Lundqvist, Eva eva.lundqvist@osteraker.se

Lundström, Jessica jessica.lundstrom@osteraker.se

M - R

M
Molander, Carina carina.molander@osteraker.se

Månsson-Asp, Madelene madelene.mansson-asp@osteraker.se

Mårdfjäll Peter peter.mardfjall@osteraker.se


N
Nilsson, Birgitta birgitta.nilsson@osteraker.se

Norberg, carina carina.norberg@osteraker.se

Nyberg, William william.nyberg@osteraker.se


O

Ojanlatva, Daniel daniel.ojanlatva@osteraker.se 

 

P

Poutsma, Isabelle, isabelle.poutsma@osteraker.se

R


S - Z

S

Sandberg, Annette annette.sandberg@osteraker.se 

Sandberg, Elizabeth elizabeth.sandberg@osteraker.se

Schälander, Linnea linnea.schalander@osteraker.se

Sjögren, William william.sjogren@osteraker.se

Skalberg, Mårten marten.skalberg@osteraker.se

Sonning, Alexandra alexandra.sonning@osteraker.se

Stenholm, Alexandra alexandra.stenholm@osteraker.se  (Tjänstledig)

Svanteson, Kristina kristina.svanteson@osteraker.se              

Svensson, Lisa elisabeth.svensson@osteraker.se

Söderlund, Thomas thomas.soderlund@osteraker.se

T

Tollebäck, Christina christina.tolleback@osteraker.se                           

Turhan, Oguz oguz.turhan@osteraker.se

W

Westerberg, Jenny jenny.westerberg@osteraker.se

Z

Zimmermann, Nanna nanna.zimmermann@osteraker.se

Redaktör:
Nanna Zimmermann

Senast uppdaterad:
onsdag 25 augusti 2021