En webbplats från Österåker.se

Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Personal på Röllingbyskolan

Kontakta oss om du har frågor.

A

Allfors, Lena lena.allfors@osteraker.se
Almåsen, Petra almasen.petra@osteraker.se
Atiya, Bear atiyabear.khuchaidit@osteraker.se

D

Davidsson, Caroline caroline.davidsson@osteraker.se

E

Ekman, Alexander alexander.ekman@osteraker.se
Englund, Annika annika.englund@osteraker.se
Eriksson, Linnea linnea.eriksson@osteraker.se
Erlenkeuser, Helge helge.erlenkeuser@osteraker.se 

F

Flodin, Patric patric.flodin@osteraker.se

G

Gorunescu, Oana oana-mihaela.gorunescu@osteraker.se

H

Haag, Timmy timmy.haag@osteraker.se
Hallström, Niclas niclas.hallstrom@osteraker.se
Hellstedt, Cornelia cornelia.hellstedt@osteraker.se
Hermansson, Magnus magnus.hermansson@osteraker.se

J

Jederström, Anette anette.jederstrom@osteraker.se

K

Karlsson, Camilla camilla.karlsson@osteraker.se
Karlsson, Tiina tiina.karlsson@osteraker.se
Kjeller, Erika erika.kjeller@osteraker.se 

L

Luna, Clara clara.luna@osteraker.se
Lövegard, Anita anita.lovegard@osteraker.se

M

Manriquez, Victor victor.manriquez@osteraker.se
Makolli, Fahrie fahrie.makolli@osteraker.se
Makolli, Gazmend gazmend.makolli@osteraker.se

N

Nilsson, Charlotte charlotte.nilsson@osteraker.se
Nordensson, Jennie jennie.nordensson@osteraker.se

O

Olsson, Christina christina-veronica.olsson@osteraker.se
Olsson, Stefan stefan.olsson@osteraker.se

P

Roberts, Elin elin.roberts@osteraker.se

R

Rödin, Anette anette.rodin@osteraker.se
Reyes, Ann-Charlotte ann-charlotte.reyes@osteraker.se

S

Schippmann, Karina karina.schippmann@osteraker.se
Surtman, Tina tina.surtmann@osteraker.se

T

Thunman-Nordström, Fanny fanny.thunman-nordstrom@osteraker.se
Torselius, Åsa asa.torselius@osteraker.se

V

Vidic, Helena helena.vidic@osteraker.se
Virta, Emelie emelie.virta@osteraker.se 

W

Wahlund, Linda linda.wahlund@osteraker.se
Willborg, Diana diana.willborg@osteraker.se

Å

Ångman, Jimmy jimmy.angman@osteraker.se
Ångman, Marika marika.angman@osteraker.se

Text

Redaktör:
Stefan Larsson

Sakkunnig:
Patric Flodin
Senast uppdaterad:
onsdag 3 februari 2021