Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Komvux Österåker

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Komvux Österåker

Richard Lowander
Rektor Komvux, SFI, Lärvux
richard.lowander@osteraker.se
08-540 817 05

 

Annika Svahn
Expeditionen
annika.svahn@osteraker.se
08-540 817 01
Expedition- och telefontid:
Måndag – onsdag klockan 9.00 – 11.00, 13.00 – 15.00
Torsdag klockan 9.00 – 11.00 och fredag 9.00 – 10.00

Katarina Brate
Studie- och yrkesvägledare
katarina.brate@osteraker.se
08-540 817 03
Telefontid:
Måndag och onsdag 14.00 – 15.00
Tisdag och Torsdag 9.00 – 10.00
Ingen Drop-In tid fn pga corona. Boka tid för samtal.

Anna Håkansson
Förstelärare Gy 
anna.hakansson@osteraker.se
08-540 817 06

Ulrika Samuelsson
Förstelärare Gy
ulrika.samuelsson@osteraker.se
08-540 817 78 

Anna-Maria Åkergården
Lärare Gy
anna-maria.akergarden@osteraker.se
 08-540 817 78

Caroline Lagercrantz
Lärare SFI
 caroline.lagercrantz@osteraker.se
 08-540 817 04

Magedi Elhodaiby
Lärare/ studiehandledare SFI
magedi.elhodaiby@osteraker.se


Dragana Vujanic Eriksson
Förstelärare SFI, Gr
dragana.vujanic-eriksson@osteraker.se
08-540 817 04

Ann-Charlotte Gabrielsson
Lärare Gy
anne-charlotte.gabrielsson@osteraker.se
08-540 817 78

 

 

Israa Samih
Lärare SFI
israa.samih@osteraker.se
08-540 817 04

Redaktör:
Helena Cronberg

Senast uppdaterad:
onsdag 15 september 2021