Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Komvux Österåker

Pär Engberg
tf Rektor Komvux, Sfi, Lärvux
par.engberg@osteraker.se
08-540 817 05

Annika Svahn
Expeditionen
annika.svahn@osteraker.se
08-540 817 01
Expedition- och telefontid:
Måndag – onsdag klockan 9.00 – 11.00, 13.00 – 15.00
Torsdag klockan 9.00 – 11.00 och fredag 9.00 – 10.00

Katarina Brate
Studie- och yrkesvägledare
katarina.brate@osteraker.se
08-540 817 03
Telefontid:
Måndag och onsdag klockan 14.00 – 15.00, torsdag 9.00 – 10.00
Drop-in: Torsdag klockan 10.00 – 11.00, sal 1, plan 2

Anna Håkansson
Lärare gymnasium 
anna.hakansson@osteraker.se
08-540 817 06

Elin Jansson
Lärare gymnasium
elin.jansson@osteraker.se
08-540 817 06

Ulrika Samuelsson
Lärare gymnasium
ulrika.samuelsson@osteraker.se
08-540 817 78 
Telefontid: Onsdagar 10:00-11:00

Karin Stelin-Nilsson
Lärare gymnasium 
karin.stelin-nilsson@osteraker.se
08-540 817 78

Anna-Maria Åkergården
Lärare gymnasium 
anna-maria.akergarden@osteraker.se
08-540 817 78

Caroline Lagercrantz
Lärare SFI
caroline.lagercrantz@osteraker.se
08-540 817 04

Anders Ström
Lärare SFI 
anders.strom@osteraker.se

Dragana Vujanic Eriksson
Lärare gymnasium, grundläggande och SFI
dragana.vujaniceriksson@osteraker.se
08-540 817 04

Raili Väin
Lärare grundläggande och SFI
raili.vain@osteraker.se
08-540 817 04

Redaktör:
Annika Svahn

Sakkunnig:
Pär Engberg
Senast uppdaterad:
fredag 18 januari 2019