En webbplats från Österåker.se

Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Personal på Solskiftesskolan

Kontakta oss om du har frågor.

A
Almquist, Monika - monika.almquist@osteraker.se
Andersson, Kristina - kristina.andersson@osteraker.se
Asplund, Birgitta - birgitta.asplund@osteraker.se


B
Bengtsson, Lena - lena.bengtsson@osteraker.se
Bergquist, Malin - malin.bergquist@osteraker.se
Bjälnes, Alf - alf.bjalnes@osteraker.se
Burebo, Anders - anders.burebo@osteraker.se

C
Carlsson, Linda - linda.carlsson@osteraker.se
Petersson Christiansen, Carina - carina.christiansen@osteraker.se

D
De Vylder Dernell, Maria - maria.dernell@osteraker.se
Degerman, Ulrika - ulrika.degerman@osteraker.se

E
Elfarsson, Elin - elin.elfarsson@osteraker.se
Enroth, Josefin - josefin.enroth@osteraker.se
Ericson, Jessica - jessica.ericson@osteraker.se
Eriksson, Anna-Karin - annakarin.eriksson@osteraker.se

F
Fastesson, Sofie - sofie.fastesson@osteraker.se
Frankesson, Sofia - sofia.frankesson@osteraker.se
Fredström Lund, Ulrika - ulrika.fredstrom-lund@osteraker.se
Freiler, Andrea - andrea.freiler@osteraker.se
Froby, Gustaf - gustaf.froby@osteraker.se

G
Glemryd, Anton - anton.glemryd@osteraker.se
Johansson Gummesson, Christina - christina.johansson-gummesson@osteraker.se
Gustafsson, Kristina - kristina.gustafsson@osteraker.se
Gustavsson, Rose-Marie - rose-marie.gustavsson@osteraker.se
Göransson, Filip - filip.goransson@osteraker.se

H
Hedström, Berit - berit.hedstrom@osteraker.se
Holmaeus, Susanne - susanne.holmaeus@osteraker.se

I
Ingberg, Marie - marie.ingberg@osteraker.se

J
Jacquet, Anna - anna.jacquet@osteraker.se
Jansson, Björn - bjorn.jansson@osteraker.se
Johansson, Veronica - veronica.johansson@osteraker.se
Jonsberg, Karin - karin.jonsberg@osteraker.se

K
Kayrouz, Sanaa - sanaa.kayrouz@osteraker.se
Kvarngård, Håkan - hakan.kvarngard@osteraker.se

L
Landström Rutqvist, Monika - monika.landstrom-rutqvist@osteraker.se
Linde, Sara - sara.linde@osteraker.se
Lindström, Christer - christer.lindstrom@osteraker.se
Lundin, Åsa - asa.lundin@osteraker.se
Lyfberg, Åsa - asa.lyfberg@osteraker.se

M
Martis, Anna - anna.martis@osteraker.se
Massop, Jensen - jensen.massop@osteraker.se
Moxness, Sara - sara.moxness@osteraker.se
Månsson, Martin - martin.mansson@osteraker.se

N
Nilsson, Sofi - sofi.nilsson@osteraker.se
Nottberg, Per - per.nottberg@osteraker.se
Nylin, Johan - johan.nylin@osteraker.se

P
Pettersson, Åsa - asa.pettersson@osteraker.se

R
Riarbäck Dancarhäll, Caroline - caroline.riarback-dancarhall@osteraker.se
Rigardt, Ditte - ditte.rigardt@osteraker.se
Rudberg, Ewonne - ewonne.rudberg@osteraker.se

S
Samuelsson, Marika - marika.samuelsson@osteraker.se
Semarp, Dawan - dawan.semarp@osteraker.se
Sellman-Villalobos, Christopher - christopher.sellman-villalobos@osteraker.se
Skogby Steinholtz, Ulrika - ulrika.skogby-steinholtz@osteraker.se
Skurlic, Anel - anel.skurlic@osteraker.se
Strömberg, Monica - monica.stromberg@osteraker.se
Svensson, Katarina - katarina.svensson@osteraker.se
Sörman, Renée - renee.sorman@osteraker.se

T
Teglund, Stoja - stoja.teglund@osteraker.se
Thelander, Nina - nina.thelander@osteraker.se
Thunholm, Annika - annika.thunholm@osteraker.se

V
Villalobos Valdivia, Reinaldo - reinaldo.villalobos-valdivia@osteraker.se

W
Weibahr, Maria - maria.weibahr@osteraker.se
Wengse, Emelie - emelie.wengse@osteraker.se
Wengse, Marie - marie.wengse@osteraker.se

 

Redaktör:
Filip Göransson

Sakkunnig:
Maria Dernell
Senast uppdaterad:
måndag 21 januari 2019