En webbplats från Österåker.se

Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Personal på Röllingbyskolan

Kontakta oss om du har frågor.

A

Allfors, Lena lena.allfors@osteraker.se

B

Borgs, Anna annaelisabeth.borgs@osteraker.se

Bjureström, Annelie annelie.bjurestrom@osteraker.se

D

Davidsson, Caroline caroline.davidsson@osteraker.se

E

Eriksson, Pia pia.eriksson@osteraker.se

Erlenkeuser, Helge helge.erlenkeuser@osteraker.se 

H

Hallström, Niclas niclas.hallstrom@osteraker.se

Hellstedt, Cornelia cornelia.hellstedt@osteraker.se

Hilton, Carin carin.hilton@osteraker.se

J

Jorquera, Pamela pamela.jorquera@osteraker.se

K

Karjanmaa, Jonathan jonathan.karjanmaa@osteraker.se

Karlsson, Tiina tiina.karlsson@osteraker.se

Kjeller, Erika erika.kjeller@osteraker.se 

L

Larsson, Stefan stefan.larsson@osteraker.se

Lindahl, Jessika jessika.lindahl@osteraker.se

Lorca, Angelo angelo.lorca@osteraker.se

Lundström, Jessica jessica.lundstrom@osteraker.se

Löfström, Olga olga.lofstrom@osteraker.se 

Lövegard, Anita anita.lovegard@osteraker.se

M

Martelius, Christina christina.martelius@osteraker.se

N

Nilsson, Charlotte charlotte.nilsson@osteraker.se

Nordensson, Jennie jennie.nordensson@osteraker.se

O

Olsson, Christina christina-veronica.olsson@osteraker.se

P

Palm Cousins, Anna anna.palmcousins@osteraker.se

S

Schippmann, Karina karina.schippmann@osteraker.se

Strandberg, Birthe birthe.strandberg@osteraker.se

Surtman, Tina tina.surtmann@osteraker.se

V

Virta, Emelie emelie.virta@osteraker.se 

Väisänen, Maria maria.vaisanen@osteraker.se

W

Willborg, Diana diana.willborg@osteraker.se

Z

Zaar, Anna anna.zaar@osteraker.se

Zaar, Rolf rolf.zaar@osteraker.se

Å

Ångman, Marika marika.angman@osteraker.se

Redaktör:
Stefan Larsson

Sakkunnig:
Anna Zaar
Senast uppdaterad:
onsdag 25 april 2018