En webbplats från Österåker.se

Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Kontakt

Kontaktuppgifter till Röllingbyskolan.

Rektor

Anna Zaar 08-540 811 23
anna.zaar@osteraker.se

Expedition

Administration/SYV
Diana Willborg 08-540 811 25
diana.willborg@osteraker.se

Administration
Anita Lövegard 08-540 811 26
anita.lovegard@osteraker.se

Administratör/Vikarie
Pamela Jorquera 08-540 811 26
pamela.jorquera@osteraker.se

Elevhälsa

Skolsköterska
Marika Ångman 08-540 811 29, 073-625 22 03
marika.angman@osteraker.se

Skolkurator
Annelie Bjureström
annelie.bjurestrom@osteraker.se

Speciallärare
Tiina Karlsson
tiina.karlsson@osteraker.se

SYV
Diana Willborg
diana.willborg@osteraker.se

Rektor
Anna Zaar
anna.zaar@osteraker.se

Dramapedagog
Emelie Virta
emelie.virta@osteraker.se

Speciallärare
Elin Roberts
elin.roberts@osteraker.se

Arbetsteapeut
Karin Claésson
karinsally.claesson@osteraker.se

Förskoleklass och fritidshem

Fritidshem år 1
08-540 811 27

Förskoleklass
08-540 811 24

Synpunkter

Kan skickas in med hjälp av kommunens e-tjänst som du hittar under rubriken Mer information. Du kan annars kontakta berörd biträdande rektor. Se ovan.

Sjukanmälan och frånvarohantering

Sjukanmälan görs via Schoolsoft varje dag under frånvaro.
Länk till Schoolsoftlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Redaktör:
Stefan Larsson

Sakkunnig:
Anna Zaar
Senast uppdaterad:
måndag 3 september 2018