En webbplats från Österåker.se

Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Personal på Ljusterö skola

Kontakta oss om du har frågor.

A
Anneli Atuma-Nilsson, lärare årskurs 2-3, anneli.atuma-nilsson@osteraker.se

B
Björn Lindgren, specialpedagog, bjorn.lindgren@osteraker.se
Bengt Nyström, lärare musik, bengt.nystrom@osteraker.se

E
Emma Hanner, musiklärare, emma.hanner@osteraker.se Föräldraledig!

Eva Persson, lärare matematik, teknik, naturorienterade ämnen,eva.persson@osteraker.se

H
Helinä Kull-Valo, lärare slöjd, helina.kull-valo@osteraker.se

I
Ina Zielke, lärare moderna språk årskurs 6-9 och bild, ina.zielke@osteraker.se

K
Kerstin Groppfeldt, lärare årskurs 4-5, kerstin.groppfeldt@osteraker.se

Karolina Kaluzna, lärare förskoleklass, karolina.kaluzna@osteraker.se

L
Lise-Lotte Lilja, lärare årskurs 1, lise-lotte.lilja@osteraker.se

M
Miklas Sieverts, lärare slöjd, miklas.sieverts@osteraker.se

P
Pär Tenggren, lärare i idrott årskurs 2-9, par.tenggren@osteraker.se

V
Veronica Glöckner, lärare svenska, svenska som andraspråk och samhällsorienterade ämnen årskurs 6-9, veronica.glockner@osteraker.se

Y
Ylwa Pousette, lärare hemkunskap, ylwa.pousette@osteraker.se

Redaktör:
Therese Almqvist-Carling

Sakkunnig:
Jonas Bolander
Senast uppdaterad:
torsdag 31 augusti 2017