En webbplats från Österåker.se

Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Personal på Ljusterö skola

Kontakta oss om du har frågor.


Laila Ramström, mentor förskoleklass, laila.ramstrom@osteraker.se
Karolina Kaluzna, mentor årskurs 1, karolina.kaluzna@osteraker.se
Anneli Atuma Nilsson, mentor årskurs 2-3, anneli.atuma-nilsson@osteraker.se
Kerstin Groppfeldt, mentor årskurs 4-5, kerstin.groppfeldt@osteraker.se
Eva Persson, mentor årskurs 6-7, lärare matematik, teknik, naturorienterade ämnen,eva.persson@osteraker.se
Ruth Wise, mentor årskurs 6-7, ruth.wise@osteraker.se
Veronica Glöckner, mentor årskurs 8-9, lärare svenska, svenska som andraspråk och samhällsorienterade ämnen årskurs 6-9, veronica.glockner@osteraker.se
Ina Zielke, mentor årskurs 8-9, lärare moderna språk årskurs 6-9 och bild, ina.zielke@osteraker.se
Alejandro Vega, lärare musik, alejandro.vega@osteraker.se
Björn Lindgren, specialpedagog, bjorn.lindgren@osteraker.se
Miklas Sieverts, lärare slöjd, miklas.sieverts@osteraker.se
Pär Tenggren, lärare i idrott årskurs 2-9, par.tenggren@osteraker.se
Gunilla Skjöldebrand, lärare slöjd, gunilla.skjoldebrand@osteraker.se
Ylwa Pousette, lärare hemkunskap, ylwa.pousette@osteraker.se

Redaktör:
Zita Haglund

Sakkunnig:
Jonas Bolander
Senast uppdaterad:
fredag 26 oktober 2018