Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Komvux Österåker

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Komvux Österåker

Sara Schildt
Rektor
sara.schildt@osteraker.se
08-540 817 05

Annika Svahn
Expeditionen
annika.svahn@osteraker.se

Gorana Östervall
Administrativ chef
gorana.ostervall@osteraker.se
08- 540 817 08

Katarina Brate
Studie- och yrkesvägledare
katarina.brate@osteraker.se
08-540 817 03

Telefontid
måndag och onsdag klockan 14-15
tisdag och torsdag klockan 9-10

Lina Gustavsson
Lärare gymnasium          lina.gustavsson@osteraker.se
08-540 817 06

Katariina Hiironniemi
Lärare gymnasium
katariina.hiironniemi@osteraker.se
08-540 817 78

Anna Håkansson
Lärare grundläggande och gymnasium 
anna.hakansson@osteraker.se
08-540 817 06

Elin Jansson
Lärare gymnasium
elin.jansson@osteraker.se

Martin Lundin
Lärare gymnasium
martin.lundin@osteraker.se
08-540 817 78

Ulrika Samuelsson
Lärare gymnasium
ulrika.samuelsson@osteraker.se
08-540 817 13

Ida Tegenborg
Lärare gymnasium 
ida.tegenborg@osteraker.se
08-540 817 51

Annika Östlund
Lärare gymnasium 
annika.ostlund@osteraker.se
08-540 817 13

Karin Stelin-Nilsson
Lärare gymnasium 
karin.stelin-nilsson@osteraker.se

Caroline Lagercrantz
Lärare SFI
caroline.lagercrantz@osteraker.se
08-540 817 04

Malin Nelson
Lärare SFI
malin.nelson@osteraker.se
08-540 817 04

Charlotte Olsson
Lärare SFI
08-540 817 04

Anders Ström
Lärare SFI 
anders.strom@osteraker.se

Margareta Westlin
Lärare SFI
margareta.westlin@osteraker.se
08-540 817 04

Anna Winqvist
Lärare SFI
08-540 817 04

Dragana Vujanic Eriksson
Lärare SFI
dragana.vujaniceriksson@osteraker.se
08-540 817 04

Raili Väin
Lärare SFI
raili.vain@osteraker.se
08-540 817 04

Ingrid Stenling
Särvux
ingrid.stenling@osteraker.se
08-540 817 82

Redaktör:
Åsa Drakenberg

Senast uppdaterad:
onsdag 19 april 2017