Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Komvux Österåker

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Komvux Österåker

Sara Schildt
Rektor
sara.schildt@osteraker.se
08-540 817 05

Martin Roth-Lundin
Biträdande enhetschef
martin.roth-lundin@osteraker.se
08-540 817 02

Annika Svahn
Expeditionen
annika.svahn@osteraker.se
08-540 817 01

Gorana Östervall
Administrativ chef
gorana.ostervall@osteraker.se
08- 540 817 08

Katarina Brate
Studie- och yrkesvägledare
katarina.brate@osteraker.se
08-540 817 03

Telefontid
måndag och onsdag klockan 14-15
tisdag och torsdag klockan 9-10

Karin Dourén
Lärare grundläggande och gymnasium 
karin.douren@osteraker.se
08-540 817 78

Lina Gustavsson
Lärare gymnasium          lina.gustavsson@osteraker.se

Katariina Hiironniemi
Lärare gymnasium
katariina.hiironniemi@osteraker.se
08-540 817 78

Anna Håkansson
Lärare gymnasium 
anna.hakansson@osteraker.se
08-540 817 06

Elin Jansson
Lärare gymnasium
elin.jansson@osteraker.se

Ulrika Samuelsson
Lärare gymnasium
ulrika.samuelsson@osteraker.se
08-540 817 13

Karin Stelin-Nilsson
Lärare gymnasium 
karin.stelin-nilsson@osteraker.se
08-540 817 78

Annika Östlund
Lärare gymnasium 
annika.ostlund@osteraker.se
08-540 817 13

Lena Dovstam
Lärare SFI
lena.dovstam@osteraker.se
08-540 817 04

Caroline Lagercrantz
Lärare grundläggande och SFI
caroline.lagercrantz@osteraker.se
08-540 817 04

Malin Nelson
Lärare SFI
malin.nelson@osteraker.se
08-540 817 04

Charlotte Olsson
Lärare grundläggande och SFI
charlotte.olsson@osteraker.se
08-540 817 04

Anders Ström
Lärare SFI 
anders.strom@osteraker.se
08-540 817 51

Margareta Westlin
Lärare SFI
margareta.westlin@osteraker.se
08-540 817 04

Dragana Vujanic Eriksson
Lärare gymnasium och SFI
dragana.vujaniceriksson@osteraker.se
08-540 817 78

Raili Väin
Lärare SFI
raili.vain@osteraker.se
08-540 817 04

Ingrid Stenling
Lärvux
ingrid.stenling@osteraker.se
08-540 817 82

Redaktör:
Åsa Drakenberg

Senast uppdaterad:
måndag 18 september 2017