Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Komvux Österåker

Sara Schildt
Rektor
sara.schildt@osteraker.se
08-540 817 05

Annika Svahn
Expeditionen
annika.svahn@osteraker.se
08-540 817 01
Exp.och telefontid:
Mån-Ons 09:00-11:00, 13:00-15:00
Tors 09:00-11:00 och Fre 09:00-10:00

Katarina Brate
Studie- och yrkesvägledare
katarina.brate@osteraker.se
08-540 817 03
Telefontid:
Mån och Ons 14:00-15:00, tors 09:00-10:00
Drop-in tid: Tors 10:00-11:00, sal 1, plan 2

Anna Håkansson
Lärare gymnasium 
anna.hakansson@osteraker.se
08-540 817 06

Elin Jansson
Lärare gymnasium
elin.jansson@osteraker.se
08-540 817 06

Ulrika Samuelsson
Lärare gymnasium
ulrika.samuelsson@osteraker.se
08-540 817 78

Karin Stelin-Nilsson
Lärare gymnasium 
karin.stelin-nilsson@osteraker.se
08-540 817 78

Anna-Maria Åkergården
Lärare gymnasium 
anna-maria.akergarden@osteraker.se
08-540 817 78

Lena Dovstam
Lärare SFI
lena.dovstam@osteraker.se
08-540 817 04

Caroline Lagercrantz
Lärare SFI
caroline.lagercrantz@osteraker.se
08-540 817 04

Malin Nelson
Lärare SFI
malin.nelson@osteraker.se
08-540 817 04

Anders Ström
Lärare SFI 
anders.strom@osteraker.se

Dragana Vujanic Eriksson
Lärare gymnasium, grundläggande och SFI
dragana.vujaniceriksson@osteraker.se
08-540 817 04

Raili Väin
Lärare grundläggande och SFI
raili.vain@osteraker.se
08-540 817 04

Ingrid Stenling
Lärvux
ingrid.stenling@osteraker.se
08-540 817 82

Redaktör:
Sara Schildt

Sakkunnig:
Sara Schildt
Senast uppdaterad:
fredag 5 oktober 2018