Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Komvux Österåker

Sara Schildt
Rektor
sara.schildt@osteraker.se
08-540 817 05

Annika Svahn
Expeditionen
annika.svahn@osteraker.se
08-540 817 01

Katarina Brate
Studie- och yrkesvägledare
katarina.brate@osteraker.se
08-540 817 03

Telefontid:
måndag och onsdag klockan 14-15 och torsdag klockan 9-10

Anna Håkansson
Lärare gymnasium 
anna.hakansson@osteraker.se
08-540 817 06

Elin Jansson
Lärare gymnasium
elin.jansson@osteraker.se

Ulrika Samuelsson
Lärare gymnasium
ulrika.samuelsson@osteraker.se
08-540 817 13

Karin Stelin-Nilsson
Lärare gymnasium 
karin.stelin-nilsson@osteraker.se
08-540 817 78

Annika Östlund
Lärare gymnasium 
annika.ostlund@osteraker.se
08-540 817 13

Lena Dovstam
Lärare SFI
lena.dovstam@osteraker.se
08-540 817 04

Caroline Lagercrantz
Lärare grundläggande och SFI
caroline.lagercrantz@osteraker.se
08-540 817 04

Malin Nelson
Lärare SFI
malin.nelson@osteraker.se
08-540 817 04

Anders Ström
Lärare SFI 
anders.strom@osteraker.se
08-540 817 51

Dragana Vujanic Eriksson
Lärare gymnasium och SFI
dragana.vujaniceriksson@osteraker.se
08-540 817 78

Raili Väin
Lärare SFI
raili.vain@osteraker.se
08-540 817 04

Ingrid Stenling
Lärvux
ingrid.stenling@osteraker.se
08-540 817 82

Redaktör:
Sara Schildt

Sakkunnig:
Sara Schildt
Senast uppdaterad:
onsdag 11 juli 2018