Dela
Dela

Dela sidan på sociala medier

Kontakt Tråsättraskolan

Kontaktuppgifter till Tråsättraskolan

Frånvaroanmälan

Vi använder oss av Dexter för frånvarohantering och omdömen.

Rektor

Annika Weimer, rektor, 08-540 819 44 annika.weimer@osteraker.se   

Expedition

Ulla Danielsson, 08-540 819 40 ulla.danielsson@osteraker.se

Data, IT och Ekonomi

Gabor Rozsa, 08-540 819 32 gabor.rozsa@osteraker.se

Vaktmästare 

Anders Mårs, 08-540 819 38 anders.mars@osteraker.se 

Biträdande rektor Mellanstadiet/Fritids

Yvonne Claesson, 08-540 819 49 yvonne.claesson@osteraker.se

Biträdande rektor EHG

Malin Lundin, 073-663 42 23 malin.lundin@osteraker.se

Arbetslagsledare

Arbetslagsledare mellanstadiet
Michael Egnefors michael.engefors@osteraker.se

Arbetslagsledare högstadiet
Sofia Segergren, 08-540 819 42 sofia.segergren@osteraker.se
Christofer Behre christofer.behre@osteraker.se

Skolsköterska                            

Ann-Cathrine Hallonsten, 08-540 811 79 ann-cathrine.hallonsten@osteraker.se

Skolpsykolog

Johan Bergman, 08-540 819 21 johan.bergman@osteraker.se

Kurator

Sara Isaksson, 08- 540 819 66 sara.isaksson@osteraker.se

Speciallärare

Desirée Anderberg desiree.anderberg@osteraker.se
Sofia Hörnstedt, 08-540 819 30 sofia.hornstedt@osteraker.se
Anette Näsbom anette.nasbom@osteraker.se

Studie- och yrkesvägledare (SYV)

Maria Nord Johansson, 08-540 819 31 maria.nord@osteraker.se

Husmor och skolkök

Sofia Olsson, 540 819 45 sofia.olsson@osteraker.se

Undervisande lärare

Mellanstadiet

Katarina Barus katarina.barus@osteraker.se
Yvonne Claesson yvonne.claesson@osteraker.se
Michael Egnefors michael.egnefors@osteraker.se
Heimir Haraldsson heimir.haraldsson@osteraker.se
Håkan Kring hakan.kring@osteraker.se
Camilla Jansmark camilla.jansmark@osteraker.se
Hanna Sandmark hanna.sandmark@osteraker.se

Svenska/språk

Ylva Alklid ylva.alklid@osteraker.se
Christofer Behre christofer.behre@osteraker.se
Maria Bergkvist maria.bergkvist@osteraker.se
Malin Gerdin malin.gerdin@osteraker.se
Carolina Nilsson carolina.nilsson@osteraker.se
Sukhpreet Sabharwal sukhpreet.sabharwal@osteraker.se
Mayte Torrente mayte.torrente@osteraker.se
Maritza Vasques maritza.vasques@osteraker.se

Naturorienterade ämnen och matematik

Desireé Anderberg desiree.anderberg@osteraker.se
Patrick Ericsson patrick.ericsson@osteraker.se
Bengt Nelson bengt.nelson@osteraker.se
Zina Abdulkander zina.abdulkander@osteraker.se

Samhällsorienterade ämnen

Maria Bergkvist maria.bergkvist@osteraker.se
Camilla Nilsson camilla.nilsson@osteraker.se
Malin Lundin malin.lundin@osteraker.se

Hemkunskap

Sofia Segergren sofia.segergren@osteraker.se
Emelie Johansson emelie.johansson@osteraker.se

Bild

Desiree Willoughby desiree.willoughby@osteraker.se

Idrott

Susanne Falestål susanne.falestal@osteraker.se
Torbjörn Lindberg torbjorn.lindberg@osteraker.se

Musik

Mikael Ander mikael.ander@osteraker.se
Niclas Bertell niclas.bertell@osteraker.se

Slöjd

Britt-Marie Halvorsen britt-marie.halvorsen@osteraker.se
Morgan Stenberg morgan.stenberg@osteraker.se

Speciallärare

Sofia Hörnstedt sofia.hornstedt@osteraker.se
Desirée Anderberg desiree.anderberg@osteraker.se
Anette Näsbom anette.nasbom@osteraker.se
Faeid Jamatipour faeid.jamatipur@osteraker.se

Fritids – ubåten

08-540 819 34 ubatenfritids@trasattraskolan.se
Hadil Chitef hadil.chitef@trasattraskolan.se
Ulf Carnby ulf.carnby@trasattraskolan.se

Redaktör:
Elisabet Jensen

Sakkunnig:
Annika Weimer
Senast uppdaterad:
fredag 20 oktober 2017